Menu
0 Comments

E papierosy – wpływ na otoczenie

Wbrew powszechnej opinii elektroniczne papierosy są całkowicie bezpieczne i zdrowe dla otoczenia. Bez żadnych obaw można go używać w pobliżu rodziny i bliskich, nie narażając ich na utratę zdrowia czy zatrucie organizmu. Podczas palenia, wydzielana jest mgiełka, która przypomina dym, nie zawiera żadnych substancji smolistych czy trujących. Jej skład to jedynie niewielka zawartość wdychanej nikotyny, o ile używamy liquidu, który ją zawiera. Poza tym nie posiada ona zapachu i bardzo szybko się ulatnia w powietrzu, nie pozostawiając tym samym po sobie żadnego śladu.

Maksymalna zawartość nikotyny w wydzielanej mgiełce to 2%. Cała reszta wchłaniana jest podczas zaciągania się przez palacza. Porównując mgiełkę z dymem tradycyjnych papierosów, to w dymie oprócz nikotyny zawarte jest kilka tysięcy substancji trujących. Niestety, wiele z nich działa rakotwórczo, a bierne palenie jest również zagrożeniem dla wielu osób. Elektroniczny papieros sam z siebie nie dymi, a mgiełka pojawia się tylko i wyłącznie podczas zaciągania lub wydychania przez palacza. Jak już wcześniej wspominaliśmy, jest ona niewyczuwalna i obojętna dla otoczenia. Z tego względu z e papierosów można korzystać, bez żadnych przeszkód korzystać w lokalach czy nawet w pracy. Oczywiście wiele również zależy od świadomości osób, które przebywają w naszym bliskim otoczeniu. Zawsze warto przedstawić im, jak działa e papieros https://maniolo.pl/e-papierosy/ oraz rozwiać wątpliwości dotyczące ich potencjalnego zagrożenia. Trzeba również pamiętać, że korzystanie z e papierosa w niektórych miejscach może być po prostu nietaktowne, dlatego korzystając z niego, warto zawsze kierować się podstawowymi zasadami kultury.

 

Zajrzyj również tutaj:  https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/ , https://vonshu.com/pl/e-papierosy/ , https://unabigo.com/pl/e-papierosy/

Tagi: , ,