Menu
0 Comments

Czy perukę syntetyczną można przycinać?

Wielu z nas zapewne aż za dobrze zna tę sytuację – nabywamy piękną i idealnie dopasowaną do naszych rysów twarzy perukę wykonaną na bazie włókien syntetycznych, by po kilku miesiącach ze smutkiem stwierdzić, że nie spełnia ona już pokładanych w niej oczekiwań, zaczyna wyglądać nienaturalnie lub też nie wpasowuje się w nasz obecny styl. Najprostszym rozwiązaniem w takiej sytuacji wydawałoby się zakupienie nowego wyrobu perukarskiego, nieprawdaż?

Jest to oczywiście jeden ze sposobów poradzenia sobie z opisanym powyżej problemów, jednakże nie należy go uznawać za jedyny i ostateczny. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, by odmienić swoją obecną perukę niemalże nie do poznania, całkowicie zmieniając jej stylizację, farbując ją na ciekawy, intensywny kolor lub też – przycinając ją, tak aby w pełniejszym stopniu odpowiadała ona naszemu obecnemu image’owi!

Pozostaje jednak pytanie: czy tego typu przedsięwzięcia z pogranicza fryzjerstwa i stylizacji przeprowadzać powinniśmy samodzielnie czy też lepiej o pomoc zwrócić się do specjalistów? Naszym zdaniem o wiele korzystniejsze będzie skorzystanie z pomocy ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, bowiem może się okazać, że poprzez brak wprawy przytniemy swoją perukę w sposób nieodpowiedni, sprawiając, że będzie ona wyglądała nienaturalnie oraz całkowicie przestanie przypominać wiarygodną imitację naszej fryzury.

Jeżeli powierzymy się w ręce specjalistów możemy mieć przekonanie graniczące z pewnością, że opuszczając salon fryzjerski lub zakład medycyny estetycznej poczujemy się o wiele piękniej, młodziej i atrakcyjniej niż jeszcze przed kilkunastoma minutami. Poza profesjonalnym przystrzyżeniem peruki, usunięciem rozdwojonych końcówek i zmechaconych pasemek, pracownik takiego przybytku może nasz wyrób dodatkowo zagęścić przy pomocy specjalnych klipsów lub też odpowiednio go wystylizować, tak aby efekt końcowy w niczym nie przypominał lekko podstarzałej oraz niezbyt atrakcyjnie prezentującej się na głowie peruki. Zapewniamy także, że zabiegi takie nie należą do nadmiernie kosztownych, a więc nie ryzykujemy, że decydując się na nie w znacznym stopniu wydrenujemy nasz domowy budżet!

Z przyjemnością informujemy, że nasz salon również świadczy usługi stylizacyjne, pielęgnacyjne i renowacyjne – zarówno w odniesieniu do produktów naturalnych jak i tych powstających na bazie włókien syntetycznych. W sytuacji, gdyby pragnęli Państwo zasięgnąć dodatkowych informacji dotyczących naszego portfolio usługowego, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub bezpośredniej wizyty w naszym salonie Peruki Lublin. Z pewnością będziemy Państwu w stanie pomóc!

Tagi: , ,