Menu
0 Comments

Przedłużamy żywotność peruki

Po długich poszukiwaniach, wielokrotnym wertowaniu kolejnych katalogów oraz zasięgnięciu porady ekspertów w końcu się udało – w końcu staliśmy się posiadaczami własnej, przygotowanej z dbałością o najmniejsze nawet detale oraz wykonanej z najwyższej jakości materiałów peruki. W pełni zrozumiałym jest, że chcielibyśmy cieszyć się nią możliwie jak najdłużej i móc z niej korzystać przez wiele kolejnych tygodni lub miesięcy bez konieczności przeprowadzania jakichkolwiek działań naprawczych czy konserwacyjnych. W ramach dzisiejszego artykułu doradzimy w jaki sposób korzystać z produktu, aby cieszył on oko i zachwycał prezencją przez długi okres czasu.

Przede wszystkim pamiętać powinniśmy, aby przed udaniem się na spoczynek produkt taki zdjąć z głowy, a następnie zawiesić na plastikowym lub drewnianym stojaku. Sprawi to, że poszczególne pasemka nie ulegną splątaniu, a sama peruka nie będzie musiała być każdorazowo rozczesywana, aby pozbyć się niesfornych kołtunów. Wiele filmów dotyczących peruk także jak: pielęgnacja peruki znajdziecie na: https://www.rokoko.com.pl/o-nas/video/ . Jak wiadomo, ich usuwanie może zająć od kilku do nawet kilkunastu minut, na co niejednokrotnie nie mamy czasu, szczególnie w sytuacji, gdy spieszymy się do pracy czy też na uczelnię.

Zachęcamy także, by podczas zabiegów pielęgnacyjnych przeprowadzanych w zaciszu własnych czterech ścian stosować wyłącznie preparaty oferowane przez renomowane firmy cieszące się doskonałą renomą. Będą one gwarancją, że po umyciu oraz wysuszeniu peruki będzie ona puszysta, błyszcząca, a także nie będzie się nadmiernie splątywać czy mechacić podczas czesania.

Jeżeli zauważamy na naszym wyrobie pierwsze objawy nadmiernego zużycia, nie uśmiecha się nam jednakże zakup nowej peruki, możemy oddać ją w ręce ekspertów zatrudnionych w profesjonalnym zakładzie fryzjerskim lub sklepie peruk, gdzie zostanie ona zregenerowana i w miarę możliwości przywrócona do stanu pierwotnego. Rozwiązanie takie jest częstokroć o wiele tańsze oraz mniej czasochłonne niż nabycie nowego wyrobu. Z przyjemnością informujemy, że w naszym salonie oferujemy również usługi tego typu, a więc jeżeli są Państwo nimi zainteresowani – serdecznie zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub bezpośrednich odwiedzin w naszym przybytku.

Tagi: , ,