PORTALE PARTNERÓW
Menu
0 Comments

Szkolenie z pierwszej pomocy dla sportowców zawodowych

Jest piękny, słoneczny dzień, jesteś w pracy. Prowadzisz zajęcia fitness, bądź inny rodzaj zajęć sportowych. Nagle ktoś traci przytomność, bądź co gorsza dostaje jakiegoś ataku. Przerażony stoisz i patrzysz, nie wiedząc co zrobić, zaczynasz panikować.

Przytoczona historia nie powinna mieć miejsca. Jesteś trenerem, powinieneś być opanowany, ponieważ każda sekunda w takich sytuacjach jest ważna. Możesz komuś uratować życie albo mu zaszkodzić.  Każdy człowiek przychodzący na siłownię bądź do klubu fitness, chce czuć się komfortowo i bezpiecznie. W związku tym, każdy trener bez wyjątku powinien przejść szkolenie z pierwszej pomocy. Zapewni to bezpieczeństwo uczestnikom zajęć, a także da nowe  umiejętności trenerowi. Instruktor powinien być świadomy, jak należy zachować się w sytuacji zagrażającej życiu innej osoby, będącej na zajęciach.

Szkolenie z pierwszej pomocy – czy jest obowiązkowe?

Szkolenie z pierwszej pomocy powinno być obowiązkowe. Siłownia bądź club fitness, który posiada wyszkolonych instruktorów z pierwszej pomocy to ogromny zaleta. Uczestnik szukający odpowiedniego miejsca na ćwiczenia na pewno będzie zwracał uwagę na, to czy może czuć się bezpiecznie podczas treningu. Nowi klienci to nie tylko profity dla siłowni, ale także i dla Ciebie. Szkolenie z pierwszej pomocy ma więc ogrom zalet.

A jak w życiu prywatnym?

Nowe umiejętności zdobyte na kursie nie tylko zaplusują w pracy, ale i w życiu codziennym. Nauka opanowania i świadomej pomocy pozwoli uratować nie jedno życie. Będąc w sklepie czy idąc chodnikiem do domu, może wydarzyć się wiele złego. Dla Ciebie to już nie będzie problem, po kursie będziesz umieć zachować spokój i w pełnym skupieniu udzielić niezbędnej pomocy. Posiadając umiejętności resuscytacji krążeniowo – oddechowej oraz wiedząc, jak wygląda pozycja boczna zapewnisz poszkodowanemu bezpieczeństwo do czasu przyjazdu służb ratunkowych.

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
”szkolenie

Dojazd:

Tagi: , ,