Zdobądź kwalifikacje i pracuj z pasją – kurs instruktora fitness

Satysfakcjonująca praca to klucz do sukcesu dlatego, jeśli kochasz sport i kontakt z ludźmi, kurs na instruktora fitness otworzy przed Tobą nowe możliwości kariery. Uczestnicząc w szkoleniu, zdobędziesz niezbędną wiedzę oraz kwalifikacje, które pozwolą Ci realizować się zawodowo, dzieląc się umiejętnościami z innymi. Z pozytywnym nastawieniem oraz zapałem do pracy możesz zdziałać naprawdę wiele!

Jaki kurs pomoże Ci osiągnąć cel?

 

Oferta kursów instruktorskich jest naprawdę bogata. Moda na zdrowy tryb życia trwa, rośnie więc zapotrzebowanie na wykwalifikowanych trenerów, przez co rynek usług fitness w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Wiele szkół oferuje różnego rodzaju kursy, które profesjonalnie przygotowują uczestników do pracy z zawodzie. Jedną z takich placówek jest Akademia Mistrzostwa Sportowego z Wrocławia, która organizując zajęcia w wielu polskich miastach, szkoli przyszłych instruktorów. Decydując się na udział w szkoleniu, nauczysz się wiele m.in. jak prawidłowo wykorzystywać step, czy podesty podczas ćwiczeń oraz jak z tych elementów ułożyć choreografię, by Twoje przyszłe zajęcia z klientami były efektywne, bezpieczne i ciekawe. Co więcej, dowiesz się jak wpleść swoją strategię w ćwiczenia, po to, by stać się jak najbardziej produktywny. W AMS naukę zakończysz uzyskanym certyfikatem w języku polskim i angielskim. Ten dokument otworzy Ci drogę do wymarzonej pracy w większości europejskich miast.

Postaw na siebie

 

Mając w sobie pozytywną energię oraz chęć pomocy innym, możesz wiele zdziałać. Akademia Mistrzostwa Sportowego pomoże Ci spełnić marzenia oraz da Ci certyfikat, który otworzy przed Tobą nie jedne drzwi. Sprawdź terminarz i zapisz się na najbliższe szkolenie – kurs instruktora fitness Poznań.

 

 

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
kurs instruktora fitness Poznań

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *